Randki,romans,flirt-Randki internetowe
ZAREJESTROWANI W TYM TYGODNIU
56 %

kobiety
44 %

mężczyźni

Wyślij Komentarz    Wróć do andrzejmi1952 - Profilu
glorya - 02:59 mar. 19, 2010  [ wiadomość ]
(erikahareef@yahoo.de) Hello dear! jestem Erika, Pretty Girl, I just read poprzez swój profil, a ja byłem głęboko poruszony. Myślę, że jesteś bardzo interesującą osobą. Postanowiłem więc wykorzystać okazję do poznania się. Nie sądzę, że pojawienie się życia jest tak ważny. Najważniejsze jest to, co jest w tobie i jak myślisz o życiu. Wiem, że to życie z wielu stron, a ja jestem raczej starsze już wiedzieć, jak do człowieka szczęśliwym. Myślę, że powinniśmy wykorzystać każdą szansę na znalezienie szczęścia. i jestem skontaktować się z oczywistych przyczyn, które można zrozumieć, jak postępować. Odpowiedz mi przez mój prywatny adres e-mail (erikahareef@yahoo.de) tak, że wyślę moje zdjęcie i szczegóły do ciebie, i mam bardzo ważną rzeczą, aby powiedzieć wam, Wciąż mam nadzieję na odpowiedzi na moje pole, które przyjemny dzień, Erika. ..................................................

..................................................
.. (erikahareef@yahoo.de) Hello Dear!!!, I am Erika, a pretty girl, i just read through your profile now, and i was deeply moved. I think that you are a very interesting person. So I decided to use the chance to get to know you. I do not think that the age appearance is so important. The most important is what is inside you and how do you feel about the life. I know this life from many sides and I am rather mature already to know how to make a man happy. I think we should use every chance to find our happiness. and I am contacting you for obvious reason which you will understand as we proceed. Reply me through my private email address (erikahareef@yahoo.de)so that I will send my picture and more details to you, and I have a very important thing to tell you, I still hope for your reply into my box, have a pleasant day, Erika.
 

FAQ | PRYWATNOŚĆ | KONTAKT | POMOC | SZUKAJ


randka internetowa

Ponad 2 miliony czynnych randkowiczów. Portal randka-romans.pl stał się serwisem randkowym dla użytkowników z całego świata. Śmiało w tej chwili można powiedzieć o naszym serwisie INTERNATIONAL DATING. Codziennie kilkaset nowych rejestracji, codziennie nowe dziewczyny i chłopaki. Nasz serwis zajmuje czołowe miejsca w Norwegi, Holandii, Niemczech, USA.

Fajne auta i dziewczyny

© 2015 RANDKA-ROMANS.PL