Randki,romans,flirt-Randki internetowe
ZAREJESTROWANI W TYM TYGODNIU
56 %

kobiety
44 %

mężczyźni

Wyślij Komentarz    Wróć do Buszka230 - Profilu
Anonimowo - 10:33 lip. 30, 2013  [ wiadomość ]
zawsze można w przepisach buwody meczetu zakazać nie tylko minaretf3w i innych ozdf3bek ale także dzielenia przestrzeni meczetu na mniejsze pomieszczenia, a wtedy parę ukrytych kamer i/lub mikrofonf3w zapewni kontrolę nad działalnością. Najwyżej przeniosą się z knuciem do prywatnych mieszkań a o to przecież chodzi? Prywatne mieszkanie to zupełnie inna sprawa nespa? http://klgflcpld.com [url=http://zhbwwqajvfn.com]zhbwwqajvfn[/url] [link=http://ucglosrc.com]ucglosrc[/link]
Anonimowo - 04:08 lip. 29, 2013  [ wiadomość ]
Zgadzam się. Ale wyobraź sobie , że sidezi facet na ławce z dziewczyną . Ma zamiar ją pocałować, zbliża się i nagle myśli cholera, nie, chyba pocałuję ją za 10 s to pomyśli, że nie jestem needy Chodzi mi o to aby czuć i żyć tą chwilą a nie ciągle myślec o strategii i zrobieniu zadania. Co o tym sądzisz ?
lukasz1 - 07:06 wrz. 25, 2010  [ wiadomość ]
cudna
jck - 01:14 mar. 18, 2010  [ wiadomość ]
sliczna ;-)
 

FAQ | PRYWATNOŚĆ | KONTAKT | POMOC | SZUKAJ


randka internetowa

Ponad 2 miliony czynnych randkowiczów. Portal randka-romans.pl stał się serwisem randkowym dla użytkowników z całego świata. Śmiało w tej chwili można powiedzieć o naszym serwisie INTERNATIONAL DATING. Codziennie kilkaset nowych rejestracji, codziennie nowe dziewczyny i chłopaki. Nasz serwis zajmuje czołowe miejsca w Norwegi, Holandii, Niemczech, USA.

How to flirt with a man you like

© 2015 RANDKA-ROMANS.PL