Randki,romans,flirt-Randki internetowe
ZAREJESTROWANI W TYM TYGODNIU
56 %

kobiety
44 %

mężczyźniRandkiPrzyjaciele andrzej...
Zgłoś Nadużycie
Statystyki Profilu
Oglądalność:1464
Przyjaciele:5
Aktualizacja:8 lat temu
Rejestracja:mar. 17, 2010
Informacje personalne (Personal information)
Imie (Name): andrzej
Wiek (Age): lut. 22, 2019 (66 lat)
Plec (Gander): Mezczyzna
Mam dzieci: Nie
Chcę dzieci: Nie
Informacje kontaktowe (Contact Information)
Kraj (Country): polska
Miasto (City): kalisz
Wojewodztwo (Province): wielkopolskie
Wygląd zewnętrzny (External appearance)
Karnacja (Skin): : biala
Wzrost (Increase):: 173
Typ sylwetki (Type profiles): : normalny
Kolor oczu (Eye color): : piwne
Moja waga (My weight):: 80
Zainteresowania (Interests)
Lubie... / hobby:: podroze szaradziarstwo czytanie
Szukam (I'm looking for):
I'm looking for:: Miłości (Love)
Przyjaciele (5)  [ zobacz wszystkich ]

debbiewillson

babygirl85

karengirl

annbaby23

julianaken
Komentarze Wszystkie komentarze

Uwaga: Wszystkie komentarze z aktywnym linkiem zostaną automatycznie usuniete!

glorya - 02:59 \o\03 mar. 19, 2010  odpowiedz | wiadomość
(erikahareef@yahoo.de) Hello dear! jestem Erika, Pretty Girl, I just read poprzez swój profil, a ja byłem głęboko poruszony. Myślę, że jesteś bardzo interesującą osobą. Postanowiłem więc wykorzystać okazję do poznania się. Nie sądzę, że pojawienie się życia jest tak ważny. Najważniejsze jest to, co jest w tobie i jak myślisz o życiu. Wiem, że to życie z wielu stron, a ja jestem raczej starsze już wiedzieć, jak do człowieka szczęśliwym. Myślę, że powinniśmy wykorzystać każdą szansę na znalezienie szczęścia. i jestem skontaktować się z oczywistych przyczyn, które można zrozumieć, jak postępować. Odpowiedz mi przez mój prywatny adres e-mail (erikahareef@yahoo.de) tak, że wyślę moje zdjęcie i szczegóły do ciebie, i mam bardzo ważną rzeczą, aby powiedzieć wam, Wciąż mam nadzieję na odpowiedzi na moje pole, które przyjemny dzień, Erika. ..................................................

..................................................
.. (erikahareef@yahoo.de) Hello Dear!!!, I am Erika, a pretty girl, i just read through your profile now, and i was deeply moved. I think that you are a very interesting person. So I decided to use the chance to get to know you. I do not think that the age appearance is so important. The most important is what is inside you and how do you feel about the life. I know this life from many sides and I am rather mature already to know how to make a man happy. I think we should use every chance to find our happiness. and I am contacting you for obvious reason which you will understand as we proceed. Reply me through my private email address (erikahareef@yahoo.de)so that I will send my picture and more details to you, and I have a very important thing to tell you, I still hope for your reply into my box, have a pleasant day, Erika.

FAQ | PRYWATNOŚĆ | KONTAKT | POMOC | SZUKAJ


randka internetowa

Ponad 2 miliony czynnych randkowiczów. Portal randka-romans.pl stał się serwisem randkowym dla użytkowników z całego świata. Śmiało w tej chwili można powiedzieć o naszym serwisie INTERNATIONAL DATING. Codziennie kilkaset nowych rejestracji, codziennie nowe dziewczyny i chłopaki. Nasz serwis zajmuje czołowe miejsca w Norwegi, Holandii, Niemczech, USA.

Randki internetowe- mazowieckie, mazowsze, Warszawa - ewa1234 - kobiety, kobieta

© 2015 RANDKA-ROMANS.PL